Cały mecz Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 10 10042023

#jagiellonia #jagielloniabiałystok #lechiagdansk #lechia #gdansk #romanczuk #piłkanożna #ekstraklasa #sport #sports #JAGLGD • Cały mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:0, 10.04.2023 • Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 1:0 (0:0) z Lechią Gdańsk w poniedziałkowym (10.04) meczu ekstraklasy. Gola w 84. minucie strzelił kapitan Jagi – Taras Romanczuk. Tuż przed przerwą Jesus Imaz dwukrotnie nie wykorzystał rzutu karnego. • Spotkanie transmitowaliśmy na antenie Polskiego Radia Białystok. To zapis naszej radiowej relacji z komentarzem Jerzego Kułakowskiego. • Więcej o spotkaniu na stronie Polskiego Radia Białystok: https://www.radio.bialystok.pl/wiadom... • Jesteśmy najbliżej Ciebie! • Odwiedź nasz portal: https://www.radio.bialystok.pl/ 👍 • Polub nas na Facebooku:   / radiobialystok   👍 • Obserwuj nas na Twitterze:   / radiobialystok   👍 • Obserwuj nas na Instagramie:   / radiobialystok   👍